موتور تویوتا 3 اف

بهترین موتور تویوتا برای ساخت ماشین قدیمی من چیست ?
سوالی که در میان علاقه مندان بسیار مورد بحث قرار گرفت , سرانجام راه خود را برای ما باز کرد ! خوب ! بیایید ببینیم چه می‌توانیم بکنیم تا این بحث را جمع بندی نماییم ! بهترین موتور برای ساخت یک ماشین تفریحی کلاسیک شما چیست ? آن‌هایی که پیشنهاد می‌کنیم , عبارتند از : FZ , F3 , F4.5 . اما این را در نظر بگیرید : موتور تنها بخشی از معادله انتقال نیرو است . آنچه که آن را با آن جفت می‌کنید , از انتقال به سیستم تحویل سوخت به لاستیک‌ها , می‌تواند بر توانایی و عملکرد کلی شما تاثیر بگذارد . و تیم فروش ما از راه رفتن به مشتریان خود از طریق این تصمیمات مهم راضی است – بعدا ً بیشتر این موضوع را برسی خواهیم کرد . در حال حاضر , اجازه دهید قلب تپنده این عملیات را ببینیم , ترکیب ما از ماشین‌های تویوتا لند کلاسیک و قابل‌اعتماد خواهد بود!

The Old Reliable: Toyota’s Original F Engine

3.9-liter, inline 6, with carburetor

The Old Reliable: Toyota’s Original F Engine

یک موتور با واقعیت عملی:

  • سال‌های تولید : ۱۹۵۵ – ۱۹۷۴
  • قدرت اسب‌بخار : تا ۱۰۳ اسب‌بخار در rpm
  • گشتاور : بالا تا ۲۰۹ کیلوگرم گشتاور _ ۱۸۰۰ دور در دقیقه
  • کاربوراتور
  • سوخت : بنزین
  • گیربکس : سه سرعت یا چهار سرعت دستی
  • ظرفیت 3995 سی سی

موتور اصلی اف در ماه نوامبر سال 1955 راه خود را بر روی صحنه نمایش داد . به خاطر توانایی آن در تولید گشتاور بالا در دور پایین به سرعت شناخته شد – مزیتی که بسیاری از مشتریان ما به دنبال آن هستند .
یکی از چیزهایی که شما می‌توانید به آن توجه کنید به این موتور , بلوک چدنی بسیار بزرگ آن است , این فقط یکی از دلایل آن است که این موتورها از بین نمی‌روند .
مانند بسیاری از موتورهای کلاسیک دیگر , f از یک کاربراتور برای رساندن سوخت به سیلندر استفاده می‌کند . نکته مهم در مورد یک سیستم با ارزش این است که کارها را ساده نگه می‌دارد و به اندازه سیستم‌های تزریق سوخت مدرن هزینه ندارد . سیستم‌های مبتنی بر کربو هیدرات , قدرت کمتری دارند و کارایی کمتری دارند , اما برای آن‌هایی که به دنبال یک تنظیمات ذخیره هستند,شاید مناسب نباشد.

 

اشتراک گذاری:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X